Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Woźna
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Numer: StPr/24/0501
OBOWIĄZKI:
pomaganie dzieciom przy ubieraniu, pracach i czynnościach higienicznych; uczestniczenie we wszelkich pracach porządkowych; pomagainie nauczycielom w przeprowadzaniu zajęć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Środa Wielkopolska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

Data dodania: wczoraj

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH, KORYTARZACH,ŁAZIENKACH;ODKURZANIE, ŚCIERANIE KURZU, DEZYNFEKCJA SANITARIATÓW;OKRESOWE MYCIE OKIEN; Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Oferta

Woźny

Data dodania: wczoraj

utrzymywanie porządku w placówce i wokół niej,pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci,pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi,otwieranie i zamykanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Miasteczko Krajeńskie

Oferta

Sprzątaczka

Data dodania: 2024-09-16

- utrzymanie czystości w obiekcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta