Technik Obsługi Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Gutowo Małe
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie maszyn dziewiarskich
  • Zarządzanie procesem farbowania
  • Obsługa i monitorowanie maszyn w celu redukcji przestojów
  • Nadzór nad jakością produkcji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy z maszynami
  • Dobra organizacja pracy i dbałość o detale
  • Umiejętność współpracy
Pracodawca oferuje:
  • Wsparcie i szkolenia początkowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)