Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Miejsce pracy: Czempiń
Numer: StPr/24/0458
OBOWIĄZKI:
technik administracji
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czempiń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Data dodania: wczoraj

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Lokalizacja: Międzychód

Oferta

Pracownik administracyjno - biurowy (staż)

Data dodania: 2024-09-16

- pomoc w przygotowaniu dokumentów- obsługa klienta- pomoc w wystawianiu fv- obsługa sprzętu biurowego- wykonywanie innych zadań wynikających z zakresu...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Lokalizacja: Miejska Górka

Oferta

Pracownik administracyjny

Data dodania: 2024-09-13

- rejestrowanie korespondencji wpływającej do PINB i wysyłka korenspondencji,- przyjmowanie zawiadomień o zakończeniu budowy obiektu budowlanego,-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski