Stażysta w wydziale komunikacji i transportu - referat ds. rejestracji pojazdów

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stażysta w wydziale komunikacji i transportu - referat ds. rejestracji pojazdów
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2827
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ
Uprawnienia: wysoka kultura osobista


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stażysta - copywriting, social media i pozycjonowanie SEO (płatny staż)

Data dodania: 2024-09-14

Zakres Twoich obowiązków uzależniony jest od stanowiska, ale oto przykładowe zadania wykonywane podczas stażu: tworzenie tekstów na strony WWW firm z...

Pracodawca: Fihn Sp. z o.o.

Lokalizacja:

Oferta

Stażysta / Stażystka w dziale HR

Data dodania: 2024-09-09

Zakres obowiązków: Weryfikacja CV; Prowadzenie krótkich wywiadów telefonicznych z Kandydatami; Umawianie spotkań rekrutacyjnych; Obsługa systemu...

Pracodawca: WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Lokalizacja: Jasin, k. Poznania

Oferta

Stażysta w wydziale dróg i gospodarki przestrzennej

Data dodania: 2024-08-28

wg. programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: budownictwo, planowanie przestrzenne, inżynieria środowiska,...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta