Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1045
OBOWIĄZKI:
pomoc przy obsłudze sklepu internetowego,opracowywanie opisów produktów,elektroniczna i telefoniczna obsługa klienta,pomoc w realizacji zamówień,promocja działalności w social mediach,dokonywanie analiz sprzedażowych,monitorowanie przesyłek, przyjmowanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

obsługa poczty elektronicznej oraz komputera

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile