Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1022
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert internetowych, poszukiwanie nowych rynków zbytu przez internet, sprzedaż internetowa kotłów firmy Kostrzewa na obszarze Ukrainy.Umowa o pracę na czas określony - 2 lata, zatrudnienie od września 202r., jedna zmiana w godz. 08:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi komputera oraz mediów społecznościowych, znajomość j. ukraińskiego na poziomie C1 (zaawansowana) w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile