Specjalista ds. Personalnych

Apteki „Centrum Zdrowia" to grupa aptek z polskim kapitałem. Apteki funkcjonują z powodzeniem na rynku od ponad 30 lat. Sieć liczy 80 placówek i zatrudnia ponad 500 wykwalifikowanych magistrów i techników farmaceutycznych. Apteki Centrum Zdrowia zapewniają szeroki dostęp do asortymentu. Gwarantujemy pełen zakres usług oraz profesjonalną opiekę farmaceutyczną. Każdego miesiąca nasze apteki odwiedza kilkaset tysięcy pacjentów, których zadowolenie i satysfakcja jest świadectwem właściwie obranego kierunku działalności firmy.

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Opis stanowiska
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych (tworzenie i nadawanie ogłoszeń, poszukiwanie kandydatów na portalach i mediach społecznościowych).
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach ze studentami farmacji, targach pracy i konferencjach.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Sieci Aptek Centrum Zdrowia.
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskania kandydatów.
  • Tworzenie i administrowanie wewnętrznym systemem rekrutacyjnym.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń miękkich.
  • Raportowanie wskaźników HR, analiza danych oraz rekomendowanie rozwiązań.
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie, determinacja i efektywność w działaniu.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej Sieci Aptek Centrum Zdrowia.
  • Szkolenie wdrożeniowe.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Praca hybrydowa: 60% - praca zdalna, 30% - praca w terenie, 10% - praca w biurze i spotkania cykliczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną kulturę pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta MultiSport.
  • Rabaty na urlopy pracownicze.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez WEGA INVEST Sp. z o.o. Sp. K. ul. T. Kościuszki 14 C 72-315 Resko, na stanowisko Specjalista ds. Personalnych”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.