Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń Podatkowych

Ogłoszenie numer: 9257387, z dnia 2024-09-18

Klient portalu Praca.pl

Firma z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje aktualnie:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa księgowości w systemie SAP, zgodnie z wewnętrznymi procedurami.
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z polskim prawem i standardami firmy.
  • Kontrola i zamknięcie miesięcznych i rocznych rozliczeń.
  • Dokładne i terminowe przygotowywanie deklaracji podatkowych.
  • Nadzór nad kosztami i zgodność ich z budżetem.
  • Zarządzanie windykacją i zobowiązaniami.
  • Współpraca z bankami, leasingodawcami, ubezpieczycielami i doradcami.
  • Udział w tworzeniu budżetu i raportów finansowych.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w podobnej roli.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (preferowany SAP).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie.
  • Pakiet socjalny.