Specjalista ds. doświadczalnictwa polowego

Miejsce pracy: wielkopolskie
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie doświadczeń polowych z zakresu skuteczności i selektywności środków ochrony roślin oraz optymalizacji produkcji roślinnej (m.in. doświadczenia z nawozami dolistnymi, czy biostymulatorami)
  • Organizowanie i koordynowanie przebiegu prac badawczych w sposób zapewniający terminową i rzetelną realizację wymagań nakreślonych w metodyce badań
  • Zakładanie doświadczeń i przeprowadzanie ocen i obserwacji zgodnie ze standardami EPPO
  • Systematyczne gromadzenie i przetwarzanie danych związanych z prowadzonymi doświadczeniami
  • Analizowanie wyników doświadczeń, wyciąganie wniosków i tworzenie na ich bazie praktycznych zaleceń oraz rekomendacji
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów z doświadczeń w programie ARM
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe rolnicze
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i wykonywania prac polowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu badań polowych
  • Znajomość zagadnień związanych z produkcją roślinną, w szczególności z obszaru ochrony roślin
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office i programu ARM
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz stabilnej i rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład dużej Grupy Kapitałowej będącej jednym z liderów branży „agro” w Polsce
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w strukturze firmy