Specjalista do spraw kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Specjalista do spraw kadr
Miejsce pracy: Wielowieś (pow. ostrowski, gm. Sieroszewice), Wielowieś
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
wykszt. wyższe, doświadczenie na stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wielowieś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Inspektor

Data dodania: 2024-04-30

Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - praca biurowa z monitorem ekranowym powyżej 4 godzin dziennie...

Pracodawca: Okręgowy Urząd Miar w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Specjalista do spraw kadr

Data dodania: 2024-04-08

wg prgoramu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, administracja, prawo lub dotyczące HR Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta