Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Sortownik
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3097
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie przesyłek do magazynu; sortowanie przesyłek na kierunki kurierskie; pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych; sortowanie i przygotowywanie paczki do załadunku na auto liniowe; załadowanie i rozładowanie przesyłki z auta liniowego; stosowanie się do obowiązujących regulaminów i procedur; inne zadania pokrewne zlecone przez zleceniodawcę. Praca na zmiany w godzinach 12.00-20.00, 00.00-08.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

PRZED SKIEROWANIEM KANDYDATÓW DO PRACY PROSZE O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU 509-485-177

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu