Recepcjonista-asystentka ds. obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Recepcjonista-asystentka ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Rogoźno
Numer: StPr/24/0398
OBOWIĄZKI:
-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: umiejetność pracy z klientem


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rogoźno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent ds. logistycznych

Data dodania: 2024-09-17

zarządzanie eksportem/importem firm współpracujących i kooperujących ze spółką, poszukiwanie nowych kontrahentów ( również z Korei Południowej),...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Asystent

Data dodania: 2024-09-16

Warunki pracy Pracownikom oferujemy: Stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Rozwój umiejętności...

Pracodawca: Krajowa Informacja Skarbowa

Lokalizacja: Leszno

Oferta

Asystent / Asystentka / Recepcjonista / Recepcjonistka

Data dodania: 2024-09-13

OPIS STANOWISKA Dbanie o dobry wizerunek firmy Obsługa recepcji, powitanie klienta Obsługa urządzeń biurowych Administracyjne wsparcie zespołu Obsługa...

Pracodawca: Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Wiatraczna 5

Oferta