Psychiatra

Psychiatra
Miejsce pracy: Piła
Zadania:
  • prowadzenie konsultacji psychiatrycznych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi Pacjentów zgodnie z obowiązującymi procedurami

 

Wymagania:
  • prawo do wykonywania zawodu
  • wykształcenie lekarskie o ukończonej (lub w trakcie) specjalizacji w dziedzinie psychiatrii
Oferujemy:
  • umowa zlecenie lub B2B
  • wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Lekarz Psychiatra

Data dodania: 2024-09-16

udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji psychiatrycznych, zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta, przestrzeganie obowiązujących...

Pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta

Lekarz Psychiatra

Data dodania: 2024-08-27

udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji psychiatrycznych, zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta, przestrzeganie obowiązujących...

Pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta