Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Zduny
Numer: StPr/24/0902
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość j. tureckiego w stopniu biegłymZakres obowiązków: - realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparciasprzedaży;- budowanie wizerunku firmy i/lub marki na rynku;- projektowanie kampanii sprzedażowych i promocyjnych;- pozyskiwanie nowych klientów dla firmy;- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowychz klientami firmy;- budowanie bazy klientów;- realizowanie planów sprzedażowych;- przygotowywanie ofert handlowych;- prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz aktywny udział podczas negocjacji;- uczestniczenie w imprezach, targach i konferencjachbranżowych;- kontakt z klientem zagranicznym;praca na terenie strefy Schengen
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie