Projektant biżuterii

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Projektant biżuterii
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2969
OBOWIĄZKI:
Montaż biżuterii, tworzenie wzorów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe - do przyuczenia, predyspozycje manualne.


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Starszy projektant / wdrożeniowiec instalacji elektrycznych i AKPiA

Data dodania: 2024-08-28

Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych, Wykonywanie obliczeń elektrycznych (obliczenia zwarciowe, bilans mocy, obliczenia kablowe,...

Pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Młodszy projektant / wdrożeniowiec instalacji elektrycznych i AKPiA

Data dodania: 2024-08-28

Przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych, Wykonywanie obliczeń elektrycznych (obliczenia zwarciowe, bilans mocy, obliczenia kablowe,...

Pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Projektant branży sanitarnej

Data dodania: 2024-08-27

Wykonywanie dokumentacji projektowej dla inwestycji przemysłowych w zakresie instalacji sanitarnych, Realizacja zadań branżowych na wszystkich etapach...

Pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta