Pracownik serwisu

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Stare Miasto
Numer: StPr/24/1166
OBOWIĄZKI:
Nauka:-obsługi systemu zarządzania produkcją,- obsługi systemu kasowego, przyjmowania zamówień, pakowania produktów, przyjmowania i rozwiązywania reklamacji,- rozpoznawania składników, sposobu przyrządzania i smaku potraw,- poznawania zasad sugestywnej sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Stare Miasto

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie