Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Miejsce pracy: Kotowiecko
Numer: StPr/24/1163
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie procesu produkcji, przeprowadzanie podstawowej kontroli jakości, obsługa urządzeń niezbędnych do wykonania produktów, pakowanie i zabezpieczanie towarów, utrzymywanie w porządku miejsca pracy.Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : nadzór nad przebiegiem procesu[Umiejętność 1] : zdolności fizyczne, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Miejsce pracy:

Kotowiecko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim