Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim
Miejsce pracy: Maksymilianowo (pow. grodziski, gm. Kamieniec), Maksymilianowo
Numer: StPr/24/0301
OBOWIĄZKI:
- rezalizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,- pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych,- obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,- zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej bezpośredniemu przełożonemu,- realizowanie planów produkcyjnych według odgórnie ustalonych wytycznych,- dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,- bieżące wypełnienie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy,- przeprowadzanie kontroli jakości produkowanych wyrobów,- przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż., i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU:MAXIM CERAMICS SP. Z O. O. w Maksymilianowie 40.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: spostrzegawczość
Uprawnienia: Dokładność i sumienność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Maksymilianowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim