Pracownik porządkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracownik porządkowy
Miejsce pracy: Słupca
Numer: StPr/24/0486
OBOWIĄZKI:
mycie, sprzątanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

[Inne] : Książeczka sanepidowskaWymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Słupca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sprzątaczka

Data dodania: wczoraj

UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH, KORYTARZACH,ŁAZIENKACH;ODKURZANIE, ŚCIERANIE KURZU, DEZYNFEKCJA SANITARIATÓW;OKRESOWE MYCIE OKIEN; Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Oferta

Woźny

Data dodania: wczoraj

utrzymywanie porządku w placówce i wokół niej,pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu dzieci,pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi,otwieranie i zamykanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: Miasteczko Krajeńskie

Oferta

Sprzątaczka

Data dodania: 2024-09-16

- utrzymanie czystości w obiekcie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

Lokalizacja: Wieleń

Oferta