Pracownik ochrony osób i mienia

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Zduny
Numer: StPr/24/0800
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość j. tureckiego w stopniu b. dobrym - praca z kadrą pracowniczą, która składa się w 50% z obywateli Turcji i UzbekistanuZakres obowiązków:• ochranianie bezpośrednie osób;• ochranianie powierzonego mienia;• kontrolowanie ruchu osobowego;• kontrolowanie ruchu materiałowego;• kontrolowanie przestrzegania przepisów antyalkoholowych;• podejmowanie działań zmierzających do ujęcia sprawcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie