Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3018
OBOWIĄZKI:
pracownik dokonuje obchody obiektu, kontroluje zabezpieczenia obiektu, uprawniony do kontroli osób, pojazdów, wypełnia książkę serwisową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: spostrzegawczość


Wymagania inne:

spostrzegawczość, odpowiedzialność, obowiązkowość

Miejsce pracy:

Poznań


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik ochrony w zakładzie karnym

Data dodania: wczoraj

praca polegająca na nadzorowaniu nieletnich w wieku 16-21 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Trzemeszno

Oferta

Pracownik Ochrony

Data dodania: wczoraj

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z...

Pracodawca: Securitas Polska

Lokalizacja: Sady

Oferta

Pracownik ochrony osób i mienia

Data dodania: 2024-08-25

Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, znajomość j. tureckiego w stopniu b. dobrym - praca z kadrą pracowniczą, która składa się w 50%...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Lokalizacja: Zduny

Oferta