Pracownik linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2739
OBOWIĄZKI:
1. Naważanie surowca (np.: ryby, sałatki). 2. Nakładanie komponentów (np.: warzyw, ryby) do opakowań jednostkowych. 3. Pakowanie wyrobów gotowych do kartonów oraz odkładanie na palety. 4. Wykonywanie bieżących zadań, zleconych przez przełożonego, związanych z pełnioną funkcją na stanowisku. 5. Przestrzeganie obowiązujących norm, przepisów i procedur. 6. Dbanie o jakość produkowanych i pakowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu