Pracownik kuchni

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0874
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie wszystkich prac, związanych z przygotowaniem produktów; dbanie, o właściwe zaopatrzenie swojego stanowiska pracy; przyjmowanie dostaw; właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń; szkolenie nowych pracowników.Praca w godzinach 8.00-22.00 pon.-nd. , zatrudnienie od sierpnia 2024r.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Dyspozycyjność

Wymagania inne:

Wymagana dyspozycyjność, wykształcenie bez znaczenia

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 384,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile