Pracownik do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Florentyna
Numer: StPr/24/0993
OBOWIĄZKI:
Księgowanie faktur w systemie Rachmistrz, obliczanie podatku dochodowego, podatku VAT.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, kursy księgowe, mile widziane min. 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku.Oferta w ramach programu Wsparcie w zatrudnieniu w powiecie kaliskim (EFS+)

Miejsce pracy:

Florentyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu