Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/1034
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie z podstawowymi przepisami prawnymi obowiązującymi w realizacji zadań PUP,- nauka obsługi urządzeń biurowych,-kserowanie druków i materiałów pomocniczych,- zapoznanie się z obiegiem dokumentacji,- pomoc w porządkowaniu zwrotnych potwierdzeń odbioru,- zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu, instrukcją kancelaryjną Powiatowego Urzędu Pracy w Pile oraz z rzeczowym wykazem akt,- zapoznanie z usługami świadczonymi przez Urząd Pracy,- pomoc w wydwaniu druków/wniosków osobom bezrobotnym,- zapoznanie się z obowiązującymi drukami przy rejestracji klientów i wymaganymi oświadczeniami,- pomoc w wyszukiwaniu teczek w archiwum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile