Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Wysoka
Numer: StPr/24/0876
OBOWIĄZKI:
Proste czynności stolarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawdowe mile widziane

Miejsce pracy:

Wysoka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Stolarz

Data dodania: wczoraj

Obsługa maszyny wiertarki SCM - frezowanie i wiercenie elementów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: stolarz Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Lokalizacja: Chorzemin

Oferta

Stolarz/operator maszyn cnc

Data dodania: 2024-09-17

- praca w zakładzie stolarskim- produkcja,- obsługa maszyn (w tym CNC),- montaż mebli, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Lokalizacja: Buszewo

Oferta

Pomocnik stolarza

Data dodania: 2024-09-16

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: chęć do pracy Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Lokalizacja: Rogoźno

Oferta