Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Gąsawy
Numer: StPr/24/0608
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy pracach remontowych i budowlanych,- utrzymanie porządku w miejscu pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć rozwoju zawodowego
Uprawnienia: mile widziane umiejętności budowlane
Uprawnienia: chęci do pracy

Wymagania inne:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW STAŻYSTY:- pomoc przy pracach remontowych i budowlanych,- utrzymanie porządku w miejscu pracy,- możliwość przyuczenia,

Miejsce pracy:

Gąsawy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach