Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Witkowo
Numer: StPr/24/0913
OBOWIĄZKI:
dbanie o czystość w pomieszczeniach kuchni, pomoc w przygotowywaniu posiłków dla uczniów szkoły i przedszkola, pomoc w wydawaniu posiłków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Witkowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

Data dodania: wczoraj

dbanie o czystość w pomieszczeniach kuchni, pomoc w przygotowywaniu posiłków dla uczniów szkoły i przedszkola, pomoc w wydawaniu posiłków. Wymagania...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Witkowo

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-09-16

pomoc w przygotowaniu posiłków dla dzieci- Ustawa Kamilka! Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: -...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pomoc kuchenna

Data dodania: 2024-09-16

Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Lokalizacja: Nowa Wieś (pow. szamotulski, gm. Wronki), Nowa Wieś

Oferta