Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Lubowo (pow. szamotulski, gm. Wronki), Łubowo
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
- opieka medyczna- podawanie leków- robienie zastrzyków- wykonywanie prostych zabiegów medycznych mieszkańcom DPS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Łubowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: dzisiaj

Praca w CM LUX MED Diagnostyka znajdującym się przy ul. Wichrowej 1a, w Poznaniu. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie...

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Wichrowa 1a

Oferta

Pielęgniarz / Pielęgniarka / Ratownik medyczny

Data dodania: 2024-05-03

Wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu umiejętność wykonywania standardowych procedur diagnostycznych, laboratoryjnych mile widziane kursy...

Pracodawca: POLMED S.A.

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Pielęgniarka

Data dodania: 2024-05-02

- opieka medyczna- podawanie leków- robienie zastrzyków- wykonywanie prostych zabiegów medycznych mieszkańcom DPS Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Lubowo (pow. szamotulski, gm. Wronki), Łubowo

Oferta