Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Lubowo (pow. szamotulski, gm. Wronki), Łubowo
Numer: StPr/24/0423
OBOWIĄZKI:
- opieka medyczna- podawanie leków- robienie zastrzyków- wykonywanie prostych zabiegów medycznych mieszkańcom DPS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Łubowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pielęgniarka Odcinkowa

Data dodania: wczoraj

Do głównych zadań należeć będą: Realizowanie postępowania pielęgnacyjnego wobec pacjenta na oddziale ortopedycznym Stałe kontrolowanie wykonywanych...

Pracodawca: Rehasport Clinic

Lokalizacja: Poznań, ul. Jasielska 14

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Data dodania: wczoraj

Praca w CM LUX MED Diagnostyka znajdującym się przy ul. Wichrowej 1a, w Poznaniu. My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie...

Pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań, ul. Wichrowa 1a

Oferta

Pielęgniarka / Pielęgniarz w oddziałach szpitalnych, zachowawczych, zabiegowych, pracowni endoskopii oraz na bloku operacyjnym

Data dodania: wczoraj

Wykształcenie co najmniej średnie medyczne na kierunku pielęgniarstwo, Aktualne prawo wykonywania zawodu, Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura...

Pracodawca: Szpital Specjalistyczny w Pile

Lokalizacja: Piła

Oferta