Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Piekarz
Miejsce pracy: Wysoka
Numer: StPr/24/1046
OBOWIĄZKI:
ocena przydatności surowców do produkcji,ocena organoleptyczna faz technologicznych,prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,utrzymanie porządku i czystości na stanowisku,zapoznanie z recepturami pieczywa,przygotowywanie ciasta,wypiek i przygotowywanie towaru do sprzedaży,przestrzeganie przepisów BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wysoka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile