Opiekun w ośrodku pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Miejsce pracy: Ryczywół
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
Świadczenie usług opiekuńczych na rzecz osób korzystających z pomocy społecznej. Praca na terenie gminy Ryczywół na rzecz osób wymagających pomocy w zakresie zaspokojenia codziennych potrzeb bytowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Rzetelność
Uprawnienia: umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktu z osobami starszymi i niepełnosprawnymi
Uprawnienia: cierpliwość
Uprawnienia: Umiejętność organizowania pracy w domu osób korzystających z usług opiekuńczych
Uprawnienia: Samodzielność
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: Odpowiedzialność
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe (opieka nad osobami zależnymi)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: szkolenie "Opiekun osób starszych / chorych / niepełnosprawnych"

Wymagania inne:

Posiadanie do dyspozycji samochodu.

Miejsce pracy:

Ryczywół

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach