Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/24/1186
OBOWIĄZKI:
Obsługuje urządzenia do produkcji papieru, tekturnicę, kaszerówkę, prowadzi przebieg procesu produkcji papieru i tektury oraz kontroluje parametry pracy urządzeń do produkcji papieru i tektury falistej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi kaszerówki, dobra sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Szosa Turecka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu