Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w przedszkolu, szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu
Miejsce pracy: Wąsowo
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
Współorganizowanie procesu kształcenia, nauczania i wychowania, współpraca z nauczycielami przedmiotów oraz z rodzicami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

ukończone studia kierunkowe uprawniające do pracy z dziećmi z autyzmem

Miejsce pracy:

Wąsowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu