Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter)

Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie
Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter)
Miejsce pracy: Dzierzążenko
Numer: StPr/24/0444
OBOWIĄZKI:
wg. załacznika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, informatyczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dzierzążenko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik działu montażu

Data dodania: wczoraj

Zakres obowiązków Obsługa elektronarzędzi ręcznych Prace montażowe Wygłuszanie kontenerów technicznych Czego oczekujemy sprawności manualnej...

Pracodawca: GENPOWER SP Z O O

Lokalizacja: Buszewo

Oferta

Monter stolarki budowlanej

Data dodania: wczoraj

- Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Koło

Oferta

Monter-mechanik rowerów / wózków

Data dodania: 2024-09-17

naprawa rowerów Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: - doświadczenie zawodowe-...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta