Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Brzeźno
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
Nauka:konserwacji i wykonanie usług technicznej i naprawy silnika oraz zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach, motocyklach i innych pojazdów silnikowych, z uzyciem urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi ślusarskich i monterskich.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

mechanik samochodów; osobowych, ciężarowych, autobusach, motocyklach i innych pojazdach silnikowych.Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Mężczyzna w wieku 18-29 lat30.04.2024

Miejsce pracy:

Brzeźno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie