Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Krotoszyn
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiemO przyjęcie do pracy mogą aplikować osoby zamieszkałe na terenie powiatu krotoszyńskiego, za wyjątkiem miasta Sulmierzyce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

doświadczenie mile widziane

Miejsce pracy:

Krotoszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie