Mechanik samochodów osobowych do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Jasionna (pow. szamotulski, gm. Wronki), Jasionna
Numer: StPr/24/0727
OBOWIĄZKI:
- proces związany z naprawą samochodów osobowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: chęć nauki
Uprawnienia: chęć rozwoju zawodowego
Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat.B
Uprawnienia: umiejetności manualne

Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodów osobowych,- wymagana umiejętność obsługi elektronarzędzi: podnośnika kolumnowego oraz narzędzi do regeneracji podzespołów,- chęć rozwoju zawodowego jako mechanik samochodowy,ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- proces związany z naprawą samochodów osobowych,

Miejsce pracy:

Jasionna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach