Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Leszno, Klonówiec 4A
Twój zakres obowiązków
  • naprawa pojazdów ciężarowych
Nasze wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanik samochodowy
  • znajomość mechaniki samochodowej
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E)
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • skrupulatność, punktualność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu
To oferujemy
  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej, stabilnej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
Scania Polska S.A.

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.