Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Sady
Numer: StPr/24/2804
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków Pracownika należeć będzie: nakładanie powłok lakierniczych (ochronnych i dekoracyjnych) z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów oraz pojazdów mechanicznych i inne.Język rosyjski jest na tak wysokim poziomie dlatego że kontrahenci, klienci oraz współpracownicy operują szczególnie danym językiem. Język angielski potrzebny jest do komunikowania się z klientami oraz do pracy z dokumentacją.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, zaangażowanie, nastawienie na cel, terminowość
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja, samodzielność, operatywność

Wymagania inne:

Umiejętność: podstawowe umiejętności w nakładaniu powłok lakierniczych, szybkość w rozwiązywaniu problemów, ambitność

Miejsce pracy:

Sady

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu