Lektor języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Lektor języka angielskiego
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0936
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i prowadzenie lekcji językowych dla dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (filologia angielska lub lingwistyka stosowana), biegła znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Piła


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Lektor / Korepetytor języka Hiszpańskiego / Niemieckiego / Włoskiego

Data dodania: wczoraj

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do...

Pracodawca: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja:

Oferta

Lektor / Korepetytor języka obcego

Data dodania: 2024-09-16

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do...

Pracodawca: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Lokalizacja:

Oferta

Lektor języka hiszpańskiego - native speaker

Data dodania: 2024-09-13

przygotowanie testów poziomujących dla cyklu kursów językowych pod nazwą „Kurs języka hiszpańskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1, C2", przygotowanie...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta