Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Krawiec
Miejsce pracy: Łekno
Numer: StPr/24/0346
OBOWIĄZKI:
szycie odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łekno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Podobne ogłoszenia:

Krawcowa - osoba do przyuczenia

Data dodania: 2024-09-14

nauka szycia na maszyniedrobne prace krawieckie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: chęć przyuczenia w zawodzie krawcowa

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Lokalizacja: Środa Wielkopolska

Data dodania: 2024-09-08

Data dodania: 2024-08-22