Koordynator Techniczny

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KOORDYNATOR TECHNICZNY

Twoje zadania:
  • Realizacja planowych prac przeglądowych
  • Kontrole instalacji obiektowych pomieszczeń technicznych
  • Raportowanie prac serwisowych
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta
  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej
  • Dyspozycyjność w przypadku awarii technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz prawnej obiektu
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej
Oczekujemy:
  • Wykształcenia technicznego (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Doświadczenia zawodowego w utrzymaniu technicznym budynku
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1,2,3
  • Znajomości obsługi instalacji budynkowych (HVAC, inst. ppoż., wod-kan itp.).
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Obsługa komputera – pakiet MS Office
  • Uprawnienia UDT na urządzenia transportu bliskiego
  • Proaktywnego nastawienia w kontakcie z przedstawicielami Klienta
To oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • Praca poniedziałek – piątek (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7-9 do ustalenia)
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole oraz wsparcie merytoryczne przełożonych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla Ciebie i najbliższych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.