Koordynator projektów edukacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2873
OBOWIĄZKI:
Charakterystyka lub rodzaj wykonywania pracy: osoba łatwo odnajdująca się w pracy pod presją czasu, zadaniowa, potrafiąca priorytetyzować wykonywane zadania, inicjująca działania usprawniające i poprawiające wydajność pracy własnej jak również zespołu z którym wspópracuje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zadaniowość, praca zespołowa, organizacja pracy własnej, praca pod presją czasu

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu