Koordynator pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/2825
OBOWIĄZKI:
koordynacja pracowników, korespondencja z kontrahentami, zgłaszanie pracowników do zakładów pracy, opieka nad obiegiem dokumentów, dopuszczalny przewóz osób z dworca PKP/PKS do mieszkania pracowniczego, kontakt telefoniczny oraz osobisty z pracownikami. Ciągła komunikacja z międzynarodowym zespołem oraz klientami z zagranicy w mowie i na piśmie. Praca w godzinach 08.00-12.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa programów Ms Office (Word, Excel)
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu