Koordynator do spraw projektów

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Miejsce pracy: Piła
Numer: StPr/24/0454
OBOWIĄZKI:
zarządzanie projektami, prowadzenie działań projektowych, koordynacja nad projektem, nadzór nad całym procesem realizacji projektów, ustalanie celów, ustalanie harmonogramu prac, sprawowanie nadzoru nad finansami projektowymi, rozliczanie zadań projektowych, pozyskiwanie środków zewnętrznych, obsługa klientów biura Izby
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piła

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile