Koordynator zatrudnienia pracowników tymczasowych

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Robakowo
Numer: StPr/24/1411
OBOWIĄZKI:
Czynności administracyjno - techniczne. Koordynowanie pracy zatrudnionych pracowników tymczasowych narodowości: kolumbijskiej, filipińskiej, nepalijskiej, indonezyjskiej. Kompletowanie dokumentów, współpraca z firmami zewnętrznymi obsługującymi agencję pracy tymczasowej tj. dostawcami materiałów biurowych, firmami kurierskimi itp. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należała komunikacja i obsługa pracowników tymczasowych różnych narodowości zatrudnianych przez spółkę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Dodatkowe miejsce wykonywania pracy: ul.Składowa 6, 62-023 Jaryszki

Miejsce pracy:

Robakowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu