Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Pile
Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
Miejsce pracy: Białośliwie
Numer: StPr/24/0941
OBOWIĄZKI:
sprawdzanie zgodności wymiarów kontrolowanego materiału, kontrolowanie jakości materiału, analiza zaistniałej niezgodności i korygowanie jej, ocena zgodności z zamówieniem klienta pod względem ilości i rodzaju.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białośliwie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Data dodania: 2024-09-16

Pobieranie próbek z poszczególnych partii produkcji, okreslanie współczynnika MPI, wydawanie świadectwa jakości, okresowe wzorcowanie plastometru...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Straszków

Oferta

Młodszy specjalista ds. kontroli jakości

Data dodania: 2024-09-06

bieżąca kontrola jakości produktów i wyrobów gotowych, kontrola wstępna i końcowa opakowań, nadzór i analiza certyfikatów jakości i parametrów...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Lokalizacja: Poznań

Oferta

Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Data dodania: 2024-08-27

Pobieranie próbek z poszczególnych partii produkcji, okreslanie współczynnika MPI, wydawanie świadectwa jakości, okresowe wzorcowanie plastometru...

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Lokalizacja: Straszków

Oferta