Kierownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie
Miejsce pracy: Zduny
Numer: StPr/24/0801
OBOWIĄZKI:
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, b. dobra znajomość języka tureckiego - kierowanie działem produkcji kebabu tureckiego (70% pracowników porozumiewa się w j. tureckim)Zakres obowiązków: - MONITOROWANIE PROCESU PRODUKCJI, MONITOROWANIE JAKOŚCI PROCESU PRODUKCJI, MONITOROWANIE PRACY ZESPOŁU ORAZ WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI ZWIĄZANYCH Z PRACĄ NA PRODUKCJI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie