Kierownik budowy branży elektrycznej

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych z siedzibą w Gnieźnie.

Miejsce pracy: Gniezno
Opis stanowiska:
  • kierowanie robotami elektrycznymi i teletechnicznymi
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych
  • współpraca z kierownikami budów i kierownikami robót innych branż
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia do kierowania robotami branży elektrycznej bez ograniczeń
  • mile widziane uprawnienia w branży elektrycznej niskoprądowej
  • znajomość programu typu CAD
  • znajomość kosztorysowania, program Norma
  • doświadczenie
  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • praca na terenie Gniezna i okolic